افزایش فروش با کد تخفیف در اپلیکیشن کوتخفیف

فروشنده‌های اینترنتی از طریق روش‌های مختلف سعی در بازاریابی و معرفی محصول خود دارند که استفاده از کد تخفیف یکی از آن‌ها است. همه‌ ما با جست‌وجو در اینترنت و فروشگاه‌های مجازی سعی داریم از نظر قیمت بهترین و مناسب‌ترین اجناس را بخریم.‌

حال فکر کنید با محصولاتی مواجه شوید که از طریق اعمال کد، قیمت نهایی آن‌ها بسیار کم‌تر شود. این موضوع باعث جذب مشتری و بالابردن میزان فروش انواع کسب‌وکارهای اینترنتی می‌شود. در ادامه با این کدها آشنایی بیشتری پیدا می‌کنید.

کد تخفیف چیست؟

کدی که شامل ترکیبی از حروف و اعداد است و از طریق نرم‌افزارهای فروشگاه‌ساز تولید شده و استفاده از آن باعث ایجاد تخفیف ثابت یا درصدی در قیمت نهایی قابل پرداخت توسط مشتری می‌شود. البته در برخی موارد استفاده از آن باعث تخفیف در هزینه ارسال نیز خواهد شد.

فرض کنید از محصولی خوشتان آمده و فروشنده به مدت محدود برای آن چند درصد تخفیف از طریق کد در نظر گرفته‌ است. این موضوع شما را وادار می‌کند از سایت ارائه‌دهنده خرید خود را انجام دهید، حتی اگر خیلی به محصول مورد نظر نیازی ضروری نداشته باشید.

می‌توان گفت شیوه چانه زدن و تخفیف گرفتن در فروش حضوری با استفاده از کدهای تخفیف کاملا برعکس شده و در اینجا فروشنده محصول با پایین آوردن قیمت شما را تشویق به خرید می‌کند.

برای استفاده و بازاریابی توسط این کدها می‌توان از طریق شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های ارائه‌دهنده کدهای تخفیف تبلیغات لازم را انجام داد. سایت‌های زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند که در بین آنها کوتخفیف از محبوبیت بالایی برخوردار است.

معرفی 8 تا از بهترین سایت های کد تخفیف رایگان

استفاده از کد تخفیف یکی از بهترین راهکارها برای افزایش فروش در فروشگاه‌های اینترنتی است. امروزه از سیستم‌های مختلفی برای ساخت سایت استفاده می‌شود که هر کدام از آنها دارای امکانات متعددی هستند؛ یکی از این امکانات ویژگی ساخت کد تخفیف است.

زمانی که شما در سیستم فروشگاه ساز خود یک کد تخفیف تعریف می‌کنید، می‌توانید شرایط مختلفی مثل درصد یا مبلغ تخفیف، کاربرانی که قادر به استفاده از آن هستند، محصولاتی که می‌توان از این تخفیف برای خریدشان استفاده کرد و… را مشخص می‌کنید.

با این کار می‌توانید به شکلی هوشمندانه کاربران را با اینکه نیازی به محصول ندارند، به مشتری تبدیل کنید. چرا که قادر هستند محصول را با قیمتی کمتر بخرند. آن هم در ایران که قیمت ارز به مویی بند است؛ کافی است خبری درز شود که دیواری در فلان جا ترک برداشته است. بعد از چند دقیقه شاهد افزایش قیمت دلار و به دنبال آن گران‌تر شدن محصولات هستیم.

در این مقاله قصد دارم تا ابتدا به معرفی تاریخچه‌ای از کد تخفیف بپردازم و به دنبال آن با بررسی ملاک‌هایی که برای انتخاب بهترین سایت کد تخفیف وجود دارد، ۸ تا از بهترین سایت‌ها در این حوزه را بررسی کنم. پس اگر شما هم دنبال این هستید که همواره خریدی ارزان داشته باشید، با من همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید