نکات اجاره ماشین در کیش

نکات اجاره ماشین در کیش

 • نوشیدن مشروبات الکلی در ماشین ممنون می باشد 
 • کشف حجاب در خودرو جریمه سنگینی در بر خواهد داشت.
 • خودرو مجاز تنها در اختیار فرد اجاره کننده باشد و حق ندارد که به شخص دیگر اجاره دهد. 
 • در صورت خرابی خودرو حتما ما را در جریان بگذارید. 
 • در صورت بروز تصادف، علاوه بر اطلاع دادن به شرکت اجاره ماشین، پلیس را نیز در جریان بگذارید.
 • در صورت تمدید خودرو حتما یک روز زودتر با شرکت هماهنگ کنید. 
 • ماشین را در تاریخ مشخص شده و در ساعت مقرر باید تحویل دهید. توجه داشته باشید که برای هر یک ساعت تاخیر باید میزان ۱۰ درصد اجاره بها را بپردازید و در صورتی که تاخیرتان به ۳ ساعت برسد، باید اجاره یک روزه کامل را بدهید.
 • بهتر از زمان هایی که از خودرو استفاده ای نمی کنید آن را در پارکینگ گذاشته تا خدایی نکرده خسارتی به آن وارد 

قرارداد اجاره ماشین در کیش

زمانی که شما برای اجاره خودرو بدون راننده اقدام می کنید، شرکت رنت کنیم قراردادی را در دو نسخه با مهر شرکت آماده می کند که در زمان تحویل خودرو به راننده ارائه می دهد. در قرارداد اجاره خودرو در کیش اطلاعات کامل راننده، زمان و مکان تحویل خودرو، مشخصات خودرو مورد نظر، امکانات اضافه (صندلی کودک، طرح زوج و فرد و…) و مبلغ توافق شده لحاظ می شود.
در صورتی که به اجاره خودرو با راننده اقدام کردید، قرارداد شما به صورت فاکتور رسمی با مشخصات شرکت و مسافر خدمتتان در زمان تحویل راننده و ماشین ارائه می شود.

لذت اجاره آنلاین و ارزان ماشین در کیش

سفر به کیش معمولا با اهداف توریستی انجام می‌شود. در نتیجه سفری است که دوست دارید در آن حداکثر لذت را تجربه کنید. پرواز آسان، هتل خوب، تفریحات متنوع و البته حمل و نقل ساده، شاید اولین نیازمندی‌های یک سفر جذاب باشد.اجاره خودرو در کیش علاوه بر همه این موارد، لذتی وصف نشدنی را از تجربه رانندگی با بهترین خودروهای روز جهان در اختیار شما می‌گذارد.به دلیل قوانین مرتبط به مناطق آزاد تجاری و تعیین جزیره کیش به عنوان یک منطقه آزاد تجاری، ورود کالاهای گوناگون، از جمله خودرو به جزیرهکیشمشمول مالیات گمرکی نمی‌شود. در نتیجه قیمت خودروهای روز دنیا در این جزیره کمتر از نصف آن در سایر شهرهای ایران است. همین ویژگی باعث شده است که شما بتوانید با قیمتی مناسب خودرویی لوکس و جذاب را برای گشت‌های درون شهری خود اجاره کنید. همین‌طور این ویژگی کمک می‌کند تا اجاره ماشین ارزان در کیش ممکن شود. تجربه رانندگی با یک خودروی متفاوت و گشت و گذار در نقاط دور و نزدیک جزیره کیش، قطعا می‌تواند سفری متفاوت را برای شما فراهم کند.

مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین در کیش

فاکتور‌های گوناگونی در انتخاب ماشین اجاره‌ای موثر است، اولین فاکتور قیمت خودرو است. اگر به دنبال اجاره خودرو در کیش با قیمت ارزان هستید، انتخاب‌های مشخصی خواهید داشت؛ و اگر به دنبال تجربه کردن رانندگی با خودروهای لوکس و ویژه هستید، باید به فکر هزینه بیشتر باشید. فاکتور دوم تعداد نفرات است. اگر خانوادگی به کیش سفر کرده‌اید؛ یک سواری کوپه دو در، با وجود جذابیت بالا احتمالا مناسب شما نخواهد بود. پس بهتر است در این شرایط به دنبال یک شاسی بلند جادار بگردید. اگر یک سفر دو نفره و رمانتیک را تدارک دیده‌اید؛ بهتر است همان سواری کوپه دو در را کرایه کنید.فاکتور سوم مدت زمان حضور شما در جزیره کیش است. مدت زمانی‌که شما در جزیره اقامت دارید می‌تواند روی انتخاب ماشین مدنظر تاثیر بگذارد. اگر می‌خواهید برای یک یا دو روز خودرویی را اجاره کنید؛ احتمالا بتوانید هزینه بیشتری بابت هر روز بپردازید؛ در حالی که اگر بیشتر از چند روز در کیش ماندگار هستید؛ بهتر است خودرویی ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر را انتخاب کنید. جالب است بدانید امکان اجاره خودرو به صورت ماهانه نیز در جزیره کیش وجود دارد؛ که در صورت استفاده از آن، از تخفیفات ویژه‌ای برخودار خواهید شد. هرچند کمتر کسی برای اهداف تفریحی، حدود یک ماه متوالی در جزیره ساکن می‌شود.

اجاره خودرو در فرودگاه کیش

بسیاری از مسافرانی به کیش سفر می کنند، به اجاره ماشین در فرودگاه کیش تمایل بیشتری دارند و کافه رنت در جهت جلب رضایت مشتریان خود، اجاره ماشین در فرودگاه کیش را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. 

مسافران برای دریافت خودرو در فرودگاه کیش تنها کافیست تا تصویر بلیط خود را به کارشناسان فروش کافه رنت ارسال کنند و با خیالی سوار بر هواپیما مورد نظر شده و به کیش سفر کنند، به محض ورودشان به فرودگاه کیش، خودروی اجاره ای لوکس درب فرودگاه منتظر ایشان خواهد بود.
خودروهای اجاره ای در کیش به صورت بدون راننده به مشتریان کرایه داده می شود و کاربران می توانند همانند ورودشان به کیش، هنگام خروج از این جزیره، مسیرشان تا فرودگاه را با خودروی در اختیارشان طی کنند و خودرو را در فرودگاه کیش به متصدیان https://kish1.ir/ تحویل دهند.


مراحل کرایه ماشین در کیش

 • پس از ارائه مدارک، قراردادی بین شركت كرایه اتومبیل بدون راننده (که بایستی مجاز و جزء مجمع رنتکاران کیش باشد) و کرایه گیرنده اتومبیل تنظیم خواهد شد.
 • مدت زمان اجاره روزانه ۲۴ ساعت می باشد.
 • هزینه بنزین بعهده اجاره کننده می باشد و چنانچه دارای کارت سوخت باشید می توانید از آن نیز در جزیره استفاده نمایید. می توانید سوخت خودرو را از دو پمپ بنزین مستقر درمنطقه گلدیس و منطقه فارور تأمین نمایید.
 • مبلغی بابت جرائم احتمالی راهنمایی و رانندگی به مدت حداقل سه روز و حداکثر ده روز نزد اجاره دهنده خودرو باقی خواهند ماند و پس از مشخص شدن وضعیت خلافی خودرو به شما عودت داده خواهد شد.

توجه داشته باشید

 • بستن کمربند ایمنی الزامی می باشد.
 • بوق زدن در کلیه معابر ممنوع می باشد.
 • هنگام ورود به میدان ها حق تقدم عبور با وسایل نقلیه ای است كه در درون میدان در حال حركت هستند.
 • در گذرگاه های عابر پیاده حق تقدم عبور با پیادگان می باشد.
 • آلودگی صوتی به هر نحو در جزیره کیش ممنوع می باشد.
 • ریختن زباله از داخل خودرو در جزیره کیش ممنوع می باشد.
 • سرعت مجاز در اكثر معابر جزیره كیش حداكثر ۶۰ كیلومتر بر ساعت میباشد.
 • در خیابان های كیش دوربین های كنترل سرعت نصب شده و بازرسان و عوامل نامحسوس سرعت خودروها را تحت نظر دارند.
 • قیمت تفریحات در کیش

در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با برقراری تماس با امور اجرایی و رسیدگی به شكایات و اشیاء گمشده مدیریت حمل و نقل و ترافیک سازمان منطقه آزاد كیش به شکایت شما رسیدگی خواهد شد.

لطفا در نظر داشته باشید اعلام  قیمت جهت برآورد هزینه های سفر می باشد. ممکن است با توجه به مدل و آپشن، قیمت اجاره خودرو متفاوت باشد که حتما قبل از اجاره هماهنگ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید