30 مدل سایبان خودرو کاربردی و پارکینگ متحرک

سایبان های آلومینیومی نسبت به سایبان های فولادی دارای مقاوت بیشتری هستند ولی این مدل سایبان ها قدیمی شده اند و امروزه کمتر کسی از این مدل سایبان ها استفاده می کند. در زمان وزیدن باد همچنین چادر خودرو از دو لایه تشکیل شده که باد به راحتی بین دو لایه حرکت می کند و مانع پاره شدن چادر می شود.

سایبان های برقی مغازه ها می توانند برای راحتی پرسنل مغازه، راحتی مراجعه کنندگان و مشتری ها، برندینگ و تبلیغات و همچنین پیشگیری از فساد محصولاتی که داخل مغازه قرار گرفته اند مورد استفاده قرار گیرند. این نوع از سایه بان مغازه، به علت داشتن اسکلت آلومینیومی قیمت بالاتری نسبت به سایبان کالسکه ای دارد. تفاوت این دو نوع چتر در وینچ دار بودن چتر پایه کنار است. متحرک یا ثابت بودن سایبان نیز موجب میشود که در ساخت و نصب آنها به یراقآلات متفاوتی نیازمند باشید.

چادر مغازه ها که روی آن ها تبلیغات نیز چاپ شده است می تواند باعث بهبود عملکرد یک فروشگاه و مغازه شود. وجود سایبان و پارکینگ خودرو در فصول گرم سال در حیاط ویلا و باغ و حیاط منزل مزیت بزرگی است و از این مدل سایبان ها همچنین می توان به عنوان آلاچیق نیز برای روزهای گرم بهار و تابستان استفاده کرد. نکته مثبتی که درباره آلاچیق ها وجود دارد این است که موقع جمع شدن فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و می توان آن ها را در صندوق عقب ماشین حمل کرد.

چتر های پایه کنار فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و وسط چتر خالی است. این سایبان ها را می توانید با قطر های دو، سه و چهار و نیم متر سفارش دهید. چتر پایه وسط: این چتر ها معمولا در قطر های دو متر، سه متر و چهار متر تولید می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید