یا فرم زیر را تکمیل فرمایید

یکی از زیباترین و هنری ترین نمونه های سایبان متحرک، سایبان بادبانی می باشد که از نظر زیبایی نسبت به دیگر انواع سایبان ها متمایز می باشد. فلکس این امکان را در اختیار این دسته از افراد قرار می دهد. سایبان های خودرو انواع مختلفی دارند که افراد با توجه به نیاز خود، مناسب ترین آن را انتخاب می کنند. سایبان متحرک را میتوان بنابر نیاز شما در اندازههای گوناگونی طراحی کرد. در صورتی که راهکارهای ارائه شده برای حل مشکل شما کافی نبود، در نهایت با شرکت سازنده و متخصص مربوطه تماس بگیرید و از آن ها کمک بخواهید.

این سازه ها با دوام هستند ، فضای کاری کافی فراهم می کنند و مقرون به صرفه تر از سایبان های تبلیغاتی معمولی دائمی شما هستند سایبان ماشین تبلیغاتی بدون هیچ گونه هزینه اضافی فضای تبلیغاتی موثری را ارائه می دهند. این پارچه ها در رنگ ها و طرح های مختلف و سفارشی (برای درج لوگو) ارائه می شوند. رایج ترین پارچه ها برای چادر سایبان جنس های فلکسی، برزنتی و ترانزیتی می باشند که بر اساس نوع کاربری، نمونه مناسب در سایبان بکار برده می شوند. چادر سایبان برقی قسمت اصلی سایبان را تشکیل می دهد.

استحکام سازه بستگی به فریم اصلی و فونداسیون دارد اما نمی توان جنس پوشش سقف پارکینگ خودرو را نادیده گرفت. عدم اجازه گذاشتن ستون با فاصله نسبت به دیوار اصلی ساختمان توسط شهرداری ها یکی از موانع اصلی می باشد. سایبان بازویی می تواند به صورت دو طرفه و یا آلاچیقی (اجرا شده بر روی پایه فلزی) و یا به صورت یک طرفه (متصل به دیوار بیرونی ساختمان) باشد. پیغام باز یا بسته شدن به وسیله ریموت به موتور ارسال می شود و سایبان به صورت خودکار توسط بازویی باز و یا بسته میشود.

سایبان بازویی به وسیله گیربکس دستی باز و بسته میشود. اما با ظهور سایبان برقی تمام حرکات سایبان دستی با یک دکمه و به وسیله یک ریموت انجام می شود. دمای مطلوب برای یک گلخانه کمتر از حد انتظار است به طوریکه دمای مطلوب بین 20 تا 24 درجه سانتی گراد می باشد. همان طور که از نام این سایبان پیداست بدنه آن از جنس پارچه است که روی یک سازه فلزی قرار دارد؛ در ادامه به بررسی انواع سایبان پارچه ای و خصوصیات مهم هر یک می پردازیم. روی این پارچه لایه ای از وبنیل قرار می گیرد. افراد زیادی هستند که میخواهند لوگو و یا آرم خود را بر روی سایبان خود حک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید