چتر و سایبان پایه کنار مدل دانیتا – ویلا مبل

این دسته نوعی سایبان برقی است که حالت سقف دارد و تنها تفاوتش با سقف خانه این است که هر وقت بخواهید با کمک ریموت می توانید سقف را باز کرده و به تماشای آسمان بپردازید. سقف برقی را می توان یک سازه الکتریکی بسیار شیک و مدرن در نظر گرفت که به کمک آن می توان فضایی را ایجاد کرد تا بتوان از فضای آزاد بیشترین بهره را برد. بدین ترتیب در فصول گرم سال نیاز به هزینه های بالاتری برای خنک شدن فضای داخلی فروشگاه می باشد. امروزه به غیر از تعدادی از برجها و مجتمعها مسکونی که از پارکینگ سرپوشیده برخوردار هستند، بسیاری از آپارتمانها از پارکینگهایی بهره میبرند که فاقد هر گونه سقف بوده و خودرو کاملاً در معرض شرایط مختلف آب و هوایی قرار میگیرد.

انواع سایبان ماشین، سقف پارکینگ، سایبان پنجره ای، سقف پلی کربنات، از خدمات تیم حرفه ای جوشکاری هوم سرویز در تهران است. این نوع سایه بان را می توان در مواقعی که نیاز به نور طبیعی و روشنایی آن می باشد، جمع کرده و در صورتی که نیاز به سایه می باشد، آن را باز کرد.

شاید بیشت راز این نوع سایبان برای مغازه ها استفاده شود اما در بخشی از حیاط نیز می توان آن را نصب کرد و از سایه اش استفاده کرد، البته که سایه کمتری نسبت به سایبان بازویی ایجاد میکند. این نوع سایبان قدمت بیشتری داشته و به دلیل سادگی آن هزینه کمتری نیز دارد. سایبان کالسکه ای به دلیل قدیمی و سنتی بودنشان ظاهر جالبی به محیط داده و لازم به ذکر است که در دو نوع ثابت و برقی موجود است. این بالکن می تواند در خانه مسکونی، ویلاهای تفریحی و یا هر مکان دیگری قرار داشته باشند. این سقف تا سالیان زیادی به کیفیت روز اول باقی می ماند.

اگر قصد دارید برای کل حیاط خانه یا قسمتی از آن سقفی ایجاد کنید که قابلیت باز وبسته شدن داشته باشد، باید از سقف متحرک یا برقی استفاده کنید. در ساخت پارکینگ چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟ همانگونه که در بالا گفتیم نوع کاربرد سایبان در ساخت آن تاثیر گذار است.

دیدگاهتان را بنویسید