پارچه برزنت پوشش بالکن و تراس ، انواع سایبان های پارچه ای

از سایبان های پرکاربرد است. سقف جمع شو برقی کمک می کند تا در فصل های مختلف سال بدون هیچ مشکلی بتوان از مجموعه های فرهنگی استفاده کرد. پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت با سایبان برقی چه مزایایی دارد؟ در جهت طراحی سایبان برقی با کارایی بهتر، نیازمند طرحی باحداقل تاثیرگذاری بر محیط اطراف و در عین حال استفاده حداکثر از انرژی های پاک با استفاده از آن سایبان برقی هستیم. همچنین باید توجه داشت که چنانچه از سایبان های برقی استفاده می نمایید، موتور آن را در منطقه مناسب که در معرض رطوبت و باران نیست، قرار دهید تا آب باعث اتصالی در آن نشود.

البته برای این منظور باید از روکش هایی استفاده کرد که قابلیت ضد آب نیز داشته باشند. و در مکانهایی که آب و هوا تغییرات زیادی دار، بهترین کار، پوشش سقف با پلی کربنات است؛ زیرا در اثر سرد شدن یا گرم شدن هوا دچار فرسودگی نمیشود. برای اطلاع از لیست قیمت محصولات سرای هوشمند می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید. که از آن به عنوان محافظی برای انواع ماشین در برابر شرایط نامناسب جوی استفاده می شود.

در ساخت انواع سایبان پارکینگ خودرو از متریالهای مختلفی استفاده شده است. در ابتدا احتراما به اطلاع می رساند قیمت سایبان برقی حیاط ارائه شده توسط سایه گستر آسیا ، به قیمت روز و بدون هیچگونه، هزینه اضافه ای محاسبه می گردند.شایان ذکر است با وجود تحریم های اقتصادی و مالی و همچنین با توجه به اینکه تمام یراق آلات و پارچه های سایبان های سایه گستر آسیا از شرکت های معتبر اروپائی، وارد و مونتاژ می گردند، قیمت تمام شده قیمت سایبان برقی حیاط نسبت به سال های قبل کمی تغییر داشته است.

در نتیجه پوشش سقف با پلی کربنات برای انواع سقف مناسب است. ورقه های پلی کربنات در انواع مختلف و اندازه های متنوع تولید می شوند و به همین دلیل است که در صنعت و ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد. سایبان تراس وسایبان بالکن سایبانی است که مشتری آنرا برای محافظت از گرما ویا سرما در فصل زمستان ویا تابستان استفاده می نماید.سایبان بالکن به دو صورت متحرک با موتور ومتحرک بدون موتور در بازار وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید