نکات مهم خرید یک سایبان خودرو خوب – ایسنا

علاوه بر مغازه، از سایه بان دستی می توان برای سایبان خودرو ، سایه بان بالکن، سایبان خانه ، سایبان تراس، سایه بان ویلا و… پیشنهاد میکنیم از گلهای رونده برای پوشش نردههای فلزی تراس خانه استفاده کنید. لذا سایبان برقی می تواند به صورت دستی یا فنری استفاده شود. همچنین باید توجه داشته باشید که در این نوع از سایبان مغازه امکان استفاده از گیربکس دستی،موتور برقی (معمولا با مارک بارزانته ایتالیا) نیز وجود دارد. گذشته از هزینه موتور، اتوماتیک کردن سایبان منجر به الزام استفاده از یراقآلات درجه یک و نیز بازوییهایی میگردد.

هزینه مناسب تعمیر و نگهداری سایبان های دستی باعث شده تا همه افراد بتوانند به راحتی از این نوع سایه بان ها استفاده کنند. بسیاری از مغازه هایی که در شهر می بینید از این نوع سایبان ها استفاده می کنند. یکی دیگر از امکاناتی که می توانید به سایبان برقی خود اضافه کنید این است که پارچه سایبان پارکینگ خود را با طرح دلخواه تان انتخاب کنید حتی می توانید با استفاده از این سایه بان ها از دفتر و کار و برند خود برای تبلیغ استفاده کنید. و پس از آن نسبت به خرید سایبان ماشین خود اقدام فرمایید.

سایه بان دستی هیچ گونه مشکل یا نقصی در مقایسه با سایبان های برقی ندارد، به همین خاطر افرادی که می خواهند سایبانی با کیفیت بالا و از نظر قیمت نیز مناسب را در اختیار داشته باشند و از آن استفاده کنند، می توانند سایه بان دستی شرکت ایران سایبان را انتخاب کنند. استفاده از نیروی مکانیکی برای باز و بسته شدن سایبان باعث شده تا افرادی که از این سایبان استفاده می کنند. این موضوع باعث شده تا قیمت سایه بان دستی مناسب تر از قیمت سایبان برقی باشد.

از مزایای سایبان مغازه میتوان به ارزان بودن، قابلیت انطباق با هر مکانی، کاهش مصرف انرژی، ایجاد فضای خنک تر به اندازه 30 درجه سانتی گراد و … در جزییات کار باید گفت که این نوع از سایبان از اسکلت آلومینیومی بهره می برند که باعث افزایش قیمت نسبت به نوع دیگر سایبان مغازه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید