نصب سایبان برقی و دستی

البته سایبان ماشین متحرک نیز خود در دو دسته دستی و برقی قرار می گیرد که نوع برقی آن دارای طرفداران بیشتری می باشد چرا که می توان بدون نیاز به نیروی مکانیکی به راحتی با ریموت آن را باز یا جمع نمود. سایبان نوعی سقف ثابت یا جمع شونده است که به منظور محافظت از وسایل مورد استفاده قرار می گیرد، سایبان ها مانع از تابش مستقیم نورخورشید می شوند و در هر مکان و بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده هستند. پردههای حصیری به دلیل قابلیت باز و بسته شدن این امکان را به شما میدهند تا در روزهای آفتابی از آنها استفاده کنید.

برای طراحی سایبانهای سقفی در تراس، پارچهها و پردههای متحرک سقفی انتخاب مناسبی هستند. در این روش شما میتوانید از چوب بامبو در کنار پردههای حصیری برای ایجاد فضایی دلچسب و زیبا استفاده کنید. پردههای چوب بامبو به صورت آماده وجود دارند که شما میتوانید تهیه کنید. برای طراحی دیوار و سقف تراس از لوورهای چوبی استفاده کنید. استفاده از این نوع پردهها برای ایجاد سایههای زیبا و طراحی فضای تراس به سبک سنتی بسیار مناسب هستند.

اگر به طراحی نرده بالکن و حفاظ تراس خانه خود اهمیت میدهید، نردههای چوبی بامبو برای طراحی فضا بسیار جذاب هستند. گیاهان ساقه بلند و پیچکی برای پوشاندن دید تراس و طراحی دیوار سبز در نما بسیار مناسب هستند. طراحی یک دیوار مشبک چوبی و یا فلزی برای قراردادن فلاورباکسها و یا گلدانهای گل یک نوع طراحی دیوار سبز محسوب میشود. گیاهانی با ساقههای بلند و درهم تنیده مانند، سانسوریا و یا گیاهان رونده مانند، پیچک برای پوشش دیواره تراس گاردن بسیار مناسب هستند. قیمت سایبان خودرو بر اساس اندازه سایه بان، مدل سایبان، و اتوماتیک یا مکانیکی بودن سایه بان تعیین میشود.

قیمت سقف برقی حیاط بر اساس متراژ حیاط مشخص می شود. سقف متحرک، سقف برقی و سقف برقی جمع شونده یکی از تجهیزاتی است که می تواند تراس و فضای بیرونی خانه شما را به شرایط ایده آل نزدیک کند. با توجه به عدم محدودیتی که در ساخت سقف های متحرک وجود دارد، هر چقدر استخر بزرگ باشد، مانعی برای نصب سقف جمع شو برقی بر روی استخر نخواهد بود. در انتخاب نوع قطعات، باید توجه نمود که شرایط آب و هوایی نیز دارای اهمیت زیادی است. نصب سایبان های برقی باید توسط افراد با تجربه و متخصص صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید