مشخصات سایه بان آفرودی بغل خودرو کینگ کمپ مدل CATANIA KT4087

جنس بازو های این سایبان ها از فلز و آلومینیوم می باشد تا در مقابل نم و رطوبت از خود مقاومت زیادی نشان دهند. اما موارد کاربرد سایبان پارکینگ با توجه به نوع ماشینها و محل قرارگیری سایبان پس از ساخت بسیار متنوع است، که در ادامه به بررسی مزایای ساخت پارکینگ در حیاط یا هر فضای دیگر میپردازیم. سایه بان برقی ماشین به علت مجهز شدن آن به موتور برقی و ریموت قیمت بالاتری نسبت به سایان دستی خودرو دارد.

در واقع برای آن که سایبان شما بتواند بارهای ثقلی و جانبی را تحمل کند و در برابر عوامل آسیب زایی مانند باد و زلزله تاب بیاورد، نیاز به طراحی سازه ای دارد. سایبان های الکتریکی با قابلیت های بی نظیر خود این امکان را به شما می دهند تا از راه دور باز و بسته شدن سایبان و دیگر تنظیمات مربوطه را کنترل نموده و از تابش نور مستقیم خورشید به محیط داخلی جلوگیری کنید. به کار میرود. سقف برقی دارای کنترل از راه دور میباشد که میتوان با استفاده از ریموت به باز و بسته کردن آن پرداخت.

پارچه های سایبان خودرو شما نیز در هنگام باز یا بسته شدن بدون کنترل تحت تنش قرار می گیرد. این محصول دارای پایه های آلومینیومی است که به آسانی در مدت زمانی حدود 30 ثانیه باز می شود. ازمهم ترین مزیت های استفاده از سایبان مغازه می توان به استفاده ی بهینه از محیط بیرونی مغازه ، فروشگاه ، رستوران و …

شما می توانید در هر بار باز کردن یک پارچه کاملاً محکم را تضمین کنید و به آن ظاهری چشمگیر و سپس مکانیزم نورد کاملاً مطلوبی بدهید که پس از بسته شدن عقب برود. جهت تماس با مجموعه و دریافت مشاوره از متخصصان ما می توانید با شماره دفتر مرکزی تماس حاصل کرده و سفارش سایبان خود را بدهید . سایبان جمع شونده برقی برای باز یا بسته شدن به روشی ثابت و کاملاً اندازه گیری شده طراحی شده است تا ضمن محافظت از سیستم اتصال ، از بسته شدن کامل اطمینان حاصل کند.

دیدگاهتان را بنویسید