مدرن ویلا|تاب|تاب ریلکسی|تاب باغی

سایبان حصیری کولر تا حد زیادی نقش یک آفتاب گیر کولر را مخصوصا در روی پشت بام ایفا میکند. سایبان کالسکه ای ایران سایبان: این نوع سایبان در دهنه های تا 6 متر و با بازشوندگی استاندارد تا 1.20 سانتیمتر با انواع روکش و نرخهای متنوع قابل تولید و عرضه توسط مجموعه تولیدی ایران سایبان میباشد. لازم به توضیح است، سایبان برقی همان سایبان بازویی میباشد که مجهز به ریموت و موتور برقی شده است. شما ممکن است کسب و کار خودرا تازه راه انداخته باشید و برای شناساندن کسب و کار و تبلیغ مغازه و محصولات خود نیاز به تبلیغات داشته باشید ولی بادیدن هزینه تبلیغات منصرف بشید.

سایبان جکی ایران سایبان: این نوع سایبان با نامهای سایبان بازویی و سایبان فنری نیز شناخته میشود.سایبان جکی ایران سایبان در دهنه های بین 3 متر تا 6 متر و با بازشوندگی 2.50 و 2.80 سانتیمتر و در مدلهای متنوع قابل تولید و نصب توسط ایران سایبان میباشد.قیمت سایبان مغازه دستی در این مدل پایینتر از قیمت سایبان برقی میباشد.سایبان بازویی مغازه دارای تنظیم شیب بوده و بین صفر تا 45 درجه شیب آن قابل تنظیم است انجام تبلیغات روی سایبان مغازه از نوع بازویی امروزه مشتریان بسیار زیادی پیدا کرده است معمولا صاحبان برندها و شرکتها از این نوع سایبان به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده مینمایند.

می توان به راحتی جمع کرد تا فضای داخلی خانه بزرگ تر به نظر برسد. برای آشنایی بیشتر با سایبان برقی مغازه و کاربردهای آن ما را تا پایان مطلب همراهی کنید.سایه بان مغازه یکی از محصولات کاربردی برای جلوگیری از ورود نور آفتاب به فروشگاه ها و یا ایجاد فضای سایه در محیط باز است. برای افزودن جلوه بیشتر پیشنهاد می کنیم از نوارهای نوری دوگانه برای روشنایی استفاده کنید به نحوی که یک نوار به سمت پایین و ورودی نورافشانی کند و روشنایی ثابتی ارائه دهد و نوار دوم با تابش نور به سمت صفحات شیشه ای، سایه روشن قابل توجهی را رقم بزند.

از آنجا که فروش موتور ساید به صورت تخصصی و حرفه ای توسط نایس سایبان صورت می گیرد، از اینرو با انتخاب این گروه نام آشنا به راحتی می توانید مدل متناسب را انتخاب و از کارایی و کیفیت آن آسوده خاطر باشید. برای مثال در صورتی که دهانه کرکره برقی از چهار متر بیشتر باشد باید از موتورهای ساید استفاده کرد. چتر سایبان قطر 3 متر یی از پرطرفدارترین این محصولات است.

دیدگاهتان را بنویسید