قدیمی ترین مرکز تولید سایبان در ایران

بارانگیرها مناسب برای جلوگیری از ریزش باران و برف بر روی درب و پنجرهها و ورودی ساختمانها میباشد پوشش این نوع سایبان میتواند از نوع پلی کربنات صاف یا به اصطلاح طلق بوده و یا از نوع متخلخل یا لانه زنبوری در آن استفاده شود پایههای بارانگیر با پوشش پلی کربنات از جنس پلی آمید هستند. دستی بودن سایبان ها می تواند مزایا و معایب زیادی داشته باشد، در این مطلب قصد داریم همه افراد را با این نوع از سایه بان ها آشنا کنیم. مشکل اکثر این روز های مغازه داران کمبود مشتری است دلیلش هم بسته بودن مدت طولانی اکثر مغازه ها و ماندن افراد در خانه به دلیل وجود ویروس کرونا است که هنوزم افرادی هستند در خانه مانده اند و به جزء انجام کارهای ضروری بیرون از خانه نمی آیند.

وقتی سایبان برقی نصب کنید دیگر خیالتان راحت است که افراد رهگذر به راحتی از ویترین شما دیدن می کنند و برای چند ثانیه هم که شده زیر سایه ی سایبان می ایستند تا کمی خنک شوند. ولی بعضی از مغازه داران هستند با اینکه ویترین مغازه را خیلی جذاب چیده اند ولی نمیتوانند مشتری را جذب کنند دلیلش هم این است که فرد رهگذر نمی تواند به راحتی ویترین مغازه را مشاهده کند اگر کمی بیشتر دقت کنیم دلیلش میتواند نور آفتاب شدیدی باشد که به ویترین مغازه می تابد و خورشید با بدجنسی تمام مشتریانتان را می پراند.

چاپ تبلیغات روی سایبان برقی برای مغازه ی شما هم از نظر هزینه هم از نظر اینکه همه ی مردم آن را مشاهده می کنند میتواند موثر باشد. در جواب سوال شما عکسی از پروژه ی اجرا شده آماده کرده ایم که خودتان میتوانید تاثیر آن را مشاهده کنید. همه ی ما میدانیم که ویترین مغازه یا فروشگاه برای به نمایش گذاشتن محصولات مورد استفاده قرار میگیرد ولی بعضی از مغازه داران هستند که برای جلوگیری از تابش آفتاب به ویترین مغازه جلوی ویترین پارچه نصب می کنند همین امر باعث می شود هیچ رهگذری قارد به مشاهده ی محصولات شما نشود.

از مزیت نصب سایبان برقی فروشگاه ایران تک اصل تا اینجا متوجه شدیم که از تابش مستقیم آفتاب به ویترین مغازه جلوگیری می کند پس یکی از دلیل هایی که اقدام به نصب سایبان برقی مغازه کرده است این مورد است و می توان به عنوان اصلی ترین مورد دانست. مخصوصا مغازه یا فروشگاه های لباس حتما به فکر نصب سایبان برقی بکنند چون میدانیم که اگر لباس در مدت زمان زیادی جلوی نور آفتاب قرار بگیرد ممکن است رنگش بپرد و نتیجه ای جز ضرر مالی برای شما نخواهد داشت. در حین رد شدن از روبروی مغازه ها شاید دیده باشید که برخی از مغازه داران هستند از تیکه های کارتن برای جلوگیری از تابش آفتاب استفاده می کنند که هم ظاهر مغازه را زشت می کند هم اینکه دیگر مشتاق به نگاه کردن آن مغازه نخواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید