طرح سایبان ماشین و مدل های مختلف سایه بان ها – چیدوپلاس

برای برخی از سایبان ها ، یک نقاشی فنی در جعبه پیدا می کنید که فاصله های توصیه شده را نشان می دهد. اگر سایبان را در آجرکاری خالی نصب کنید ، باید از پیچ های مختلفی برای اتصال به جز یک عایق حرارتی استفاده کنید. به عنوان مثال برای نصب سایبان مغازه اگر مته ناگهان با مقاومت غیرقابل غلبه ای برخورد کند، شما چاره ای ندارید که میله رزوه دار را کوتاه کنید. به طور خلاطه اگر بخواهیم بیان کنیم، انتخاب سایبان برقی مناسب می تواند جلوه بسیار زیبایی را به ارمغان بیاورد و در محیط هایی مانند: کافی شاپ ها، رستوران ها، فودکورت و موارد این چنینی بکار گرفته می شوند.

البته این نوع سایبان ها، نسبت به سایبان های حصیری گران تر بوده و به بودجه بیشتری نیاز خواهد داشت، اما به دلیل کاربرد ساده و عملی که دارد و به دلیل باز و بسته شدن، امکان کنترل نور و سایه را در اختیار شما قرار داده و هم چنین ظاهری بسیار مدرن و زیبا به بالکن می بخشد. چگونگی طراحی این بست به طور خاص به مواد ساختمانی دیوار بستگی دارد. لایه عایق ساخته شده از کف یا مواد دیگر تاج سایبان را با پشتیبانی کافی فراهم نمی کند.

از طرف دیگر ، برزنت های PE سبک تر و راحت تر ذخیره می شوند. از طرفی دیگر با کاشتن درختان برگ ریزان در سمت جنوبی بنا، در عین استفاده از سایهبان در تابستان، میتوان از تابش گرم آفتاب در زمستان بهرهگیری کرد. برای این کار ابتدا صفحات رزوه دار را به سمت میله ها بچرخانید و نگهدارنده های سایبان را روی آنها محکم کنید. این کار را می توانید با اره برقی ساده انجام دهید. سایبان پارکینگ در یک حیاط کوچک بسیار ساده و با حداقل مصالح و متریال ساخته می شود و حتی خودتان نیز می توانید این کار را انجام دهید.

از این بابت قطعات پیش ساخته در شرایط حوادث واقعی بسیار عالی عمل کرده می کنند. در اینجا باید با احتیاط پیش بروید تا در نهایت سایبان از روی درب ورودی کج و معوج آویزان نشود. سایبان به سادگی بخشی از منطقه ورودی مغازه شما می شود و در برابر عناصر هوا مانند باران یا برف محافظت می کند و بام ورودی مغازه را افزایش می دهد. قسمت ورودی مغازه شما همچنین نمایشی از خود به جای می گذارد ، زیرا همه بازدید کنندگان باید از آنجا عبور کنند.

دیدگاهتان را بنویسید