سقف جمع شونده پارچه ای

شاید در نگاه اول، طراحی و ساخت سایبان ماشین کار ساده و آسانی به نظر آید. برای نصب سایبان ماشین ، می توان از سایبان های چتری استفاده کرد. به نسبت پارکینگ های ثابت، سایبان ها دارای هزینه مقرون به صرفه تر و نصب و اجرای آسان تر می باشند.

نور آفتاب می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد که یکی از آنها آسیب رساندن به محصولات موجود در مغازه یا هر مکان دیگری است. جلوگیری از ورود رطوبت باران و برف به داخل مغازه یا هر مکان دیگری نیز می تواند شامل مزایای سایه بان شود. با توجه به اینکه ورود آفتاب به مغازه یا هر مکان دیگری می تواند مشکلاتی را فراهم کند. در سالهای اخیر با آشنایی بیشتر معماران داخلی ایران با سازه پارچه ای، استفاده از آن در پروژههای خاص و مدرن افزایش یافته است. یکی دیگر از مزایای کمتر شناخته شده نصب سایبان مغازه ، حفظ فضای داخلی است که باعث کاهش محو شدن وسایل داخلی و کالاها می شود.

در این صورت شما دیگر نیازی ندارید که به صورت مداوم از وسایل سرمایشی و گرمایشی خود استفاده کنید و به راحتی می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. که به عنوان نمونه فروش سایبان به شهر سلیمانیه عراق می باشد. همان طور که از نام این سایبان پیداست بدنه آن از جنس پارچه است که روی یک سازه فلزی قرار دارد؛ در ادامه به بررسی انواع سایبان پارچه ای و خصوصیات مهم هر یک می پردازیم.

تنوع رنگ و قیمت سایبان مغازه فراوان می باشد و قابلیت کنترل چند مغازه به وسیله یک ریموت کنترل امکان پذیر می باشد. گاهی اوقات ممکن است یک سایه بان را با قیمت بسیار بالایی از شرکت نا معتبری خریداری کرده و باز هم کیفیتی که مد نظر داریم را نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید