ساییان ماشین مهر گستر محافظ خودروی شما – ایسنا

نکتهای که باعث میشود بسیاری از صاحبان مغازه از خرید سایبان مغازه خودداری کنند، این است که از مزایای سایبان مغازه آگاهی لازم را ندارند. یکی از مزیت های اصلی که می توان برای این نوع از سایه بان ها معرفی کرد. از مزایای سایبان برقی می توان این مورد را ذکر کرد که سایبان برقی به مالکان اجازه میدهد که شرایط هوای اطراف را آن طور که میخواهند تنظیم کنند. قیمت سایبان مغازه متغیر می باشد و قیمت دقیقی نمی توان ارائه کرد ، چراکه این قیمت به عوامل متعددی بستگی دارد.

در ادامه به بررسی انواع چادر دستی خواهیم پرداخت. در ادامه مقاله به بررسی انواع سایبان ها خواهیم پرداخت. در شرکت ایران سایبان انواع سایه بان بسته به نیاز مشتریان طراحی و تولید میشود. همچنین می تواند به عنوان یک مکان سیگار کشیدن برای مشتریان شما استفاده شود. این نوع پارچه از جدیدترین مدلهای پارچه سایبان چتری میباشد که با توجه به ظاهر جذاب و زیبا آن و همچنین کاربرد بالای آن، بسیار پر طرفدار است. نصب سایبان ماشین بسیار راحت است و پایه آن روی دیوار قرار خواهد گرفت. این امر به ویژه در صورتی که خودرو شما به گونه ای قرار بگیرد که در تمام یا بیشتر روز در معرض آفتاب کامل باشد ، صادق است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سایه سازان مهر گستر، روکش بکار رفته در سایبان ماشین با دوام و با کیفیت می باشد که ماندگاری محصول را بیشتر می کند و هیچگاه دچار پوسیدگی پارگی یا سوراخ نخواهد شد. قیمت سایه بان مغازه دستی در این مدل پایینتر از قیمت سایبان برقی میباشد.سایبان بازویی مغازه دارای تنظیم شیب بوده و بین صفر تا 45 درجه شیب آن قابل تنظیم است انجام تبلیغات روی چادر مغازه از نوع بازویی امروزه مشتریان بسیار زیادی پیدا کرده است معمولا صاحبان برندها و شرکتها از این نوع سایبان به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده مینمایند. همچنین با چاپ طرح دلخواه بر روی این سایه بان ها از مزیت تبلیغاتی محیطی برای کسب و کار مشتریان بهره مند می شوند.

برای تزیین بیشتر طرح سایبان ماشین ممکن است خلاقیت هایی را در ستون ها و یا بر روی سقف ایجاد کنند که این بستگی یه سلیقه هر کس دارد. طرح و شکل سایه بان ها نیز با یکدیگر متفاوت است. برای آشنایی بیشتر با چادر دستی یا همان سایه بان دستی با ما تا پایان مطلب همراه باشید. این نوع سایبان به عنوان سرپناه موقت، بیشتر در کوهنوردی ها و سفرهای کوتاه یک روزه مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید