سایه سازان – سایه سازان

سایبان های متحرک بر خلاف سایبان های ثابت امکان تغییر زاویه و تغییر جهت را دارند. شاید تا به حال درباره معرفی انواع سایبان مغازه اطلاعات زیادی کسب کرده باشید، اما اینکه این نوع از سایه بان ها از چه جهت حائز اهمیت می باشند، موضوع دیگری است. بدین ترتیب نیاز است همه افراد با انواع سایه بان و کاربرد آنها آشنایی پیدا کنند.

سقف برقی یکی از محصولاتی است که همه کسب و کارها می توانند از آن نهایت استفاده را ببرند. سقف برقی را می توان یک سقف همه کاره در نظر گرفت زیرا در هر مکانی می توان از این نوع سقف ها استفاده کرد، بدون اینکه مشکل خاصی به وجود آید. که در مواردی با استفاده از یک خانه اضافی می شود تا ۱۵۰ سانت هم جلو آمدگی داشته باشد. در این حالت برای شما فروشنده گرامی هیچ گزینه ای بهتر از یک چادر مغازه با کیفیت، زیبا، کاربردی و تبلیغاتی نخواهد بود.

سایبان پوششی مغازه بصورت ثابت قابل تولید میباشد. سایبان چتری مغازه در مدلهای متنوع و با رنگبندیهای گوناگون، توسط کارگاه ایران سایه بان تولید میشود. استفاده از سایه بان مغازه به دلایل زیر توصیه می شود. سایبان برقی باز هم مشکل را برطرف می کند! شرکت های معتبر در حوزه ساخت و اجرای سقف متحرک برقی، تلاش خود را می کنند تا بهترین نوع موتور موجود در بازار بر روی سقف برقی سوار کنند تا مصرف کننده رضایت بیشتری داشته باشد. نور پردازی هم برای چارچوب و هم برای سقف متحرک امکان پذیر است. آیا امکان شستشوی سایبان ماشین وجود دارد؟

چادر فلکسی ها نیز از رایج ترین و پرکاربردترین چادر برای سایبان ها می باشد و این امکان را به شما می دهد که آرم و یا لوگوی خاصی را بر روی آن چاپ نمایید. خودرو از انواع وسایلی است که دائما در معرض نور خورشید و یخ زدگی و باران قرار دارد از این رو برای جلوگیری از ورود آسیب های جدی به آن بهتر است از سایبان خودرو استفاده نمایید. از انواع ساختارهای محبوب باید به آکاردئونی (که به عنوان پارکینگ پرتابل خودرو نیز مورد استفاده قرار میگیرد)، کالسکهای و فنری اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید