سایبان پارکینگ خودرو

تا برای خرید سایبان از معتبرترین تولید کننده سایه بان مغازه دچار کوچکترین شکی نشوید. سایبان های مغازه دارای کیفیت چاپ زیادی بوده و جنسی عالی است. در دو دهه گذشته سایبان ماشین تبلیغاتی برای اهداف بازاریابی از شهرت زیادی برخوردار شده است. می توان گفت سایبان ماشین تبلیغاتی قابل حمل یک گاراژ موقت در فضای باز است که از یک قاب فولادی یا آلومینیومی با روکش پارچه تشکیل شده است.

ایران سایه بان، پروژه های تبلیغاتی متعددی برای برندهای نام آشنا و معتبر انجام داده است. ایران سایه بان از تیرماه 1396 نماد اعتماد الکترونیکی خود را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت نموده است. این تفاوت ها ممکن است باعث کاربرد گوناگون برای این سایه بان ها شوند. بهتر است چادر مغازه، توسط نصابان حرفه ای ایران سایبان نصب گردد.چرا که نصابان ما تجربه بالایی در نصب انواع سایه بان دارند. نصب چادر مغازه، پیچیده نیست. برای نصب سایبان ماشین ، می توان از سایبان های چتری استفاده کرد. مثلا در ساختمانی که از چوب های ترمو وود به همراه فلز در نمای آن استفاده شده، سایبان پارکینگ را نیز باید با همین متریال بنا بنمود.

زمانی که ماشین برای مدت زمان طولانی در معرض نور مستقیم آفتاب قرار بگیرد، این امکان که هوای داخل ماشین از وضعیت استاندارد خارج شود، زیاد است. سقف برقی در پارکینگ های رو باز جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به اتومبیل ها ، حیاط منازل، محل بار گیری و تخلیه بار در کارخانه ها و کار گاه ها ، پوشاندن محیط جلوی رستوران ها و بستنی فروشی ، پوشاندن محوطه جلوی فروشگاه ها جهت جلوگیری از تابش نور مستقیم آفتاب و تسهیل بازدید ویترین توسط مشتریان و .. می باشد.

اگر اسکلت و ستون ها به خوبی و با دقت بالا تهیه شوند، می توان یک سقف متحرک با کیفیت و استاندارد را تهیه کرد، در غیر این صورت کار بسیار دشوار می شود. تولید و فروش انواع سایبان با کیفیت یکی از سیاستهای شرکت ایران سایبان است. تا به این ترتیب حتی شهرهای دور از پایتخت هم امکان دستیابی به سایبان با کیفیت با قیمت تولیدی را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید