سایبان مغازه ایران سایبان – تاریخ ما

سایبان حیاط هلندی دارای یک سیستم مکانیکی است که به شما امکان می دهد سایبان خود را از دور کنترل ­کنید. سایبان حیاط هلندی با طراحی محکم و مواد قابل تنظیم ، راه حل مناسبی است که به شما امکان می دهد از حیاط خود بدون توجه به هوا لذت ببرید. سبک دائمی سایبان حیاط اغلب گران تر است ، با این حال یک راه حل عالی برای طولانی مدت است زیرا می ­تواند با فشار یک دکمه سایه ایجاد کند. سبک های مختلفی از سایبان های پاسیو برای انتخاب وجود دارد که برخی دائمی و برخی دیگر غیر دائمی هستند.

سایبان ها برای باران های سبک مناسب هستند اما نباید از آن­ ها به عنوان پناهگاهی جهت باران های شدید استفاده شود. پلی استر یکی از متداول ترین مواد در هنگام طراحی سایبان خودرو است زیرا می توان پلی استر را به عنوان یک ماده مقاوم در برابر آب و با دوام توصیف کرد. این برای کسانی که فضای زیادی دارند و به دنبال محافظت کوتاه مدت از سایه هستند ، مانند یک مهمانی یا یک مراسم ، ایده آل است ، زیرا شما می توانید سایبان حیاط را به هر کجا که نیاز دارید منتقل کنید. با این حال ، این مسئله مشکل ذخیره سازی را ایجاد می­ کند زیرا ذخیره موتور ها دشوار است و سایبان ممکن است در گوشه باغ گم شود یا حتی آسیب ببیند.

این به شما کمک می­ کند تا دمای خانه خود را خنک کنید و در عین حال محیطی دلپذیر در فضای باز به شما ارائه می ­دهد که می ­توانید بلافاصله از آن لذت ببرید بدون اینکه نگران باز و بسته شدن سایبان خود باشید. با اندازه های متنوع و نصب سریع ، می ­توانید از فضای حیاط جدید خود در کمترین زمان و بدون آسیب رساندن به فضای خانه خود لذت ببرید. ابعاد این سایبان باید کاملا با ابعاد خودروی شما متناسب باشد تا بتواند همه سطح آن را بپوشاند. از آنجا که سقف های شیشه ای سنگین هستند ، باید برای نصب از شخص دوم کمک بخواهید.

سایبان و سقف چادری را می توان در حیاط اصلی و یا حیاط خلوت به کار برد. سقف و پوشش پارچه ای حیاط دارای مزیت های مختلفی می باشد. این سازه ها حتی طبق استاندارد های ایران قابل استفاده برای پمپ بنزین می باشد. سازه به کاررفته در این پوشش ها به صورت بست های محکم و مقاوم توانایی مقابله با باد های شدید در مناطق بادخیز را نیز داراست. پارچه مورد نظر برای نصب چادر و بست ها و سازه های به کار میرود. بسیاری از سایبان حیاط با چراغ های LED یکپارچه و یا واحد گرمایشی در دسترس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید