سایبان ماشین – سایبان پارکینگ خودرو – طراحی و تولید انواع سایبان ماشین – ساینا

در فضاهای گلکاری شده و دارای درختان سبز سایبان پارکینگ اتومبیل منازل با متریال مناسب طراحی می شود تا موجب آسیب به چشم انداز محوطه نشود. که پس از نصب، دیگر نیازی به جمع کردن آن نداشته باشیم. سایبانهای پارچهای در مقایسه با نمونههای دیگر قیمت مناسبتری دارند. سایبانهای پارچهای باز و بسته شونده و پلاستیکی، پردههای بلند، سایبانهای کرکرهای فلزی و پردههای حصیری از بهترین و پرکاربردترین سایبانها به شمار میآیند. این راهکارها شامل؛ طراحی دیوار سبز، شیشههای مات و رنگی، شیشههای تاشو و رفلکس، پردهها و پارچهها، دیوارهای مشبک و متحرک چوبی و انواع سایبانها میباشد.

شیشههای ریلی، تاشو یا باز و بسته شونده و آکاردئونی برای طراحی نمای تراس شیشهای و محدود کردن دید آن استفاده میشوند. شیشههای مات و رنگی گزینههای مناسبی برای طراحی تراس شیشهای محسوب میشوند. تراس و بالکن در خانههای آپارتمانی فضایی مناسب برای گذراندن اوقات فراغت، استراحت و مطالعه محسوب میشوند. اگر شما به دنبال روشهایی برای پوشاندن دید تراس و بالکن خانه خود هستید، مطالعه این مطالب به شما کمک میکند. افراد با توجه به بودجه، سلیقه، و نیاز خود می توانند یکی از انواع مختلف سایبان را از گروه های مختلف مانند گروه ساینا انتخاب کنند.

شما میتوانید از شیشههای مختلف برای پوشاندن دید بالکن و تراس خانه استفاده کنید. در صورت وجود اوقات گرم باید در جبهه های مختلف ساختمان با توجه به اوقات گرم سال و زوایای تابش خورشید در اوقات مزبور زاویه سایبان افقی یا عمودی تعیین شود. پوشش بام باسطوح گیاهکاری شده و پوشش های گیاهی انبوه مانع از جذب تشعشع خورشید توسط بام می شود و به طور متوسط (۳۰-۲۰) درصد انرژی تابشی خورشید منعکس شده و بقیه تابش جذب پوشش گیاهی می شود. در صورتی که از شیشههای رفلکس و یا معمولی استفاده میکنید، برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید از پردههای کرکرهای به عنوان سایبان و یا برچسبهای شیشه مات کن استفاده نمایید.

بدنه های ماشین ظریف بوده و به مرور و با برخورد مستقیم اشعه و نور خوشید به صورت مستقیم به خودروی شما باعث می شود. دیوار سبز این امکان را به شما میدهد بخشی از دیوار تراس و یا نمای آن را برای قرار دادن گل و گیاهانی که نیاز به نور مستقیم خورشید دارند، انتخاب کنید. در صورتی که بالکن و تراس خانه شما در معرض دید قرار دارد؛ شما میتوانید از راهکارها و روشهای مناسبی برای پوشاندن دید تراس و بالکن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید