سایبان ماشین تبلیغاتی

در سایبان های برقی، اجزای مختلف از جمله پروفیل های فلزی با کمک یراق الات و جک های پنوماتیکی به هم متصل می شوند. مدل های امروزی سایبان ها، جدای از مفهوم کاربری، نوعی المان معماری است، که میتواند اثری هنری هم محسوب شود. نحوه قرار گرفتن پارکینگ ها در کنار هم نیز در قیمت سایبان خودرو پارچهای بسیار موثر است. ناگفته نماید که برخی از افراد برای برندسازی و تبلیغات از سایبان ها استفاده می نمایند و لوگو و آرم خود را بر روی آن چاپ می نمایند تا نظر سایرین را جلب نمایند. سایبان چتری برای بالکن، تراس، حیاط، کنار استخر و…

اگر فضای باز نسبتا بزرگی در اختیار دارید، با خرید چتر و سایبان میزدار میتوانید همراه با دوستان و یا خانواده خود در کنار یکدیگر و به دور یک میز جمع شده و در سایه خنک چتر از خوردن و نوشیدن غذاها و نوشیدنیهای خوشمزه لذت ببرید. چتر و سایبان فضای باز به همراه میز رایجترین نوع چتر و سایبان بوده و میتواند سایه مناسبی برای چندین نفر فراهم نماید.

پایههای این نوع چتر به خوبی ثبات میز را حفظ خواهند کرد. ۱-با توجه به اینکه هدف اصلی از سایبان برقی مغازه جلوگیری از آفتاب در فصل تابستان وباران در فصل زمستان می باشد، برای محلهایی مثل بالکن منزل ویا رستوران ویا کافی شاپ نیز که هدف از آن جلوگیری از گرما وتابش مستقیم آفتاب و جلوگیری از سرما وباران می باشد می توان استفاده کرد. آنها به پوست خود بسیار اهمیت میدادند و از این رو برای جلوگیری از برنزه شدن آن به هنگام استراحت در فضای باز از چتر فضای باز بهره میبردند.

سایبان مغازه از جمله بخش های اصلی یک مغازه است که به جز محافظت از محصولات و جلوگیری از نفوذ آب و نور خورشید به داخل مغازه می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی و نمای مغازه نیز داشته باشد. مرحله آخر تولید سایه بان مونتاژ قطعات مختلف یک سایبان است، زیرا معمولا سایه بان ها از چند قطعه تشکیل می شوند و به صورت یکپارچه تولید نمی شوند. همچنین شیب این سایبانها از 0 تا 45 درجه قابل تنظیم است؛ که میتواند ویژگی خوبی برای کنترل میزان دریافت نور خورشید و ایجاد سایه باشد. با مسقف کردن بخشی از حیاط، می توان پارکینگی برای ماشین ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید