سایبان شیشه ای چیست؟

سایبان خودرو مانند دیگر سایبان ها از یک اسکلت ( تیر و ستون ) و سقف ساخته می شود. معمولا از توری شید با جنس پلی اتیلن برای گلخانه ها و از جنس پلی پروپیلن برای سایبان پاسیو و سایبان حیوانات خانگی و از این دست سایبان ها استفاده می شود. بنابراین انتخاب با شماست و البته بستگی به نوع محل، بودجه و سلیقه شما نیز دارد. این نوع سایبان تراس به طور معمول دستی باز و بسته می شود اما اگر شما همیشه راه حل آسان تر را ترجیح می دهید، می توانید از تولید کننده بخواهید که سایبان حیاط یا بالکن شما را با استفاده از موتور برقی تبدیل به سایبان برقی نماید.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید. این محصول با یک لایه محافظ UV (یو وی) پوشش داده شده است، که مقاومت بالایی در برابر نور خورشید دارد. اما با استفاده از سایبان بالکن دیگر نیازی نیست از این آفتاب دلنشین فراری باشید. در این حالت دیگر نیازی نیست که شما از نیروی دست برای جمع کردن و یا باز کردن آن استفاده کنید.

قبل از سفارش بهتر آن است که عکس فضایی که سایبان را برای آن میخواهید برای ما ارسال کنید تا مشاورین سایبان کاج شما را در انتخاب سایبان مناسب یاری کنند. در صورت تمایل به خرید سایبان متحرک می توانید انواع طرح ها و رنگ ها را در طرحینه مشاهده کنید و بهترین و مناسب ترین نوع آن را انتخاب کنید.

سایبان بالکن در انواع مختلف تولید می شود که یکی از پرکاربردترین آن ها سایبان بازویی است. برای ایجاد یک فضای خصوصی و دلنشین در تراس می توانیم از پوشش های مختلف شیشه ای، پارچه و یا از سایبان استفاده کنیم. سقف جمع شو برقی کمک می کند تا در فصل های مختلف سال بدون هیچ مشکلی بتوان از مجموعه های فرهنگی استفاده کرد. به دلیل کاربردی بودن استقبال فراوانی از سایبان مغازه, سایبان بازویی, سایبان کالسکه ای, سایبان تبلیغاتی, سایبان برقی, سایبان خودرو, قیمت فروش سایبان مغازه, سایبان مغازه, سایبان کالسکه ای, سایبان خودرو, سایبان خودرو بازویی, سایبان برقی, فروش سایبان برقی, سایبان کالسکه ای ارزان, سایبان بازویی, قیمت فروش سایبان بازویی, سایبان تبلیغاتی, قیمت سایبان تبلیغاتی و سایر انواع سایبان پاسارگاد می شود هم در حالت باز و هم در حالت جمع شده نشانگر تبلیغات شما است.

دیدگاهتان را بنویسید