سایبان – سایه بان

لازم به ذکر است سایبان استخر از بارش باران و برف در استخر جلوگیری می کند. برای ارتباط بهتر با فضای خارجی و ورود نور به داخل، در این پروژه این قسمت ها با شیشه پوشیده شد. در همه سیستم های سقف متحرک سایه روشن، قسمت دپوی پارچه و باکس موتور با پنل پوشیده میشود.

مانند شیشه، ورق دکوراتیو، ورق همرنگ با سایر مقاطع، پارچه، گرین وال، چوب و … که با توجه به سایر ویژگی های مورد نیاز از قبیل شفافیت و متریال های مصرفی بهترین حالت انتخاب می شود. بازو معمولا ۲٫۵۰ تا ۳ می باشد که قابل مقایسه با سایبان کالسکه ای که حداکثر ۱٫۵۰ بازشو برای آن امکان پذیر می باشد، نیست.

سایبان میتواند کاربرد های متعددی داشته باشد از جمله سایه بان حیاط منزل، سایه بان پارکینگ، سایه بان فروشگاهی، سایه بان خود پراز، سایه بان ویژه مراکز تجاری دارای فضای باز، سایه بان پنجره های ساختمان، سایه بان بالکن،سایه بان کولر،سایبان درشکه و هر فضایی که نیازمند محافظی برای نور خورشید است. با توجه به تبلیغات گسترده در این زمینه انتخاب سایبان تراس ویلا با کیفیت دشوار شده است و تحقق این امر نیازمند توجه به نکات مختلف است. این سطح در طرفین شیب شامل فاصله بین تیرها تا سقف می باشد که دو سطح مثلثی شکل (لچکی) بوجود میاورد.

برای دو ضلع 4 متری دهانه یکپارچه پنجره گیوتینی اجرا شد، تا بافشردن یک دکمه هوای آزاد در جریان باشد. برای این جداره ها پنجره های اسلایدینگ برای قسمت ورودی از بین محصولات جانبی سایه روشن انتخاب شد. البته تک تک اجزاء زیبا همچون شیارهای داخل ستونها، آبچکان زیباو آپاراتوسهای قوسی همه دردستیابی به این کلیت خاص دخیل هستند. برای ایجاد فضایی شاد و زیبا در این حیاط سرسبز، سازه به رنگ سفید درآمد. برای تهیه سایبان چتری ارزان کافیست موارد ذکر شده را رعایت کرده و متناسب با آن ها اقدام به خرید با مناسب ترین قیمت سایبان چتری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید