سایبان برقی – لیست قیمت انواع سایبان برقی

سایبان ماشین تاشو یا برقی این امکان را فراهم کرده تا بدون تغییر در ساختار سازه، تنظیمات مورد نظر را اجرا کرد. اما روش نورد سرد که روش مورد استفاده در ساخت سایبان پیچ و مهره ای بزرگمهر می باشد قوطی فلزی را بدون هیچ برش وبه صورت یک تکه با استفاده دستگاه نورد سرد با فشار بالا به شعاع مورد نظر می رسانند. جنس مورد استفاده ما در سقف پارکنیگ، پارچه کششی با الیاف پلی استر میباشد که در ساخت پارکینگ چادری ماشین به کار برده میشود. تصور کنید شما خودروی گران قیمت خود را در پارکینگ بدون سقف و سایبان محل کار خود پارک کرده اید.

شما این امکان را دارید تا آسان و راحت با سایبان ماشین کار کنید و به هیچ عنوان گران ماندن خودروی خود در هوای بارانی و برفی در فضای باز نباشید. این نوع سایبان ها شباهت زیادی به چادر دارند. در زمان وزیدن باد همچنین چادر خودرو از دو لایه تشکیل شده که باد به راحتی بین دو لایه حرکت می کند و مانع پاره شدن چادر می شود. 1. ابزار گران قیمت را محافظت می کند.

سایه سازان ایران مهر اجرا کنند سایبان خودرو در اصفهان توسط شرکت سایه سازان ایران مهر با 15سال سابقه در زمینه تولید پوشش پلی یوپان پنل اس -یو پی وی سی – UPVC از جنس نانو با مقاومت در برابر اشعه UV آفتاب و طراحی ، ساخت و اجرای سازه های پیش ساخته سبک اعم از سایبان پارکینگ سایبان خودرو و بار انداز ، خانه و کانکس پیش ساخته ، سایبان روف گاردن و آلاچیق ؛ سایبان مدل خانگی – سایبانهای اداری -سایبان ایوان -سایبان پنجره ودرب وردی -سایبان ریلی – سایبان استخر مدل تلسکوپی و ثابت منطبق بر استاندارد های جهانی و با بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان در اختیار شما عزیزان در اصفهان قرار می دهد.شرکت ما ارائه دهنده بهترین خدمات است برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کافی است با مشاوران ما تماس برقرار کنید تا بهترین خدمات را دریافت کنید.

سایبان مغازه از نوع بازویی معمولا در مقابل نور مستقیم آفتاب کارایی بالاتری نسبت به سایبان مغازه از نوع کالسکه ای دارد و سایه بیشتری فراهم می آورد. سایبان پارکینگ توسط تیم سایه سازان همراه با تلفیق طراحی مدرن و تکنولوژی روز دنیا انجام می گیرد. همچنین طراحی و محاسبات سایبان پارکینگ ماشین صورت گرفته با جدیدترین آیین نامه ها، متدها و نرم افزارها این تضمین را می دهد که سازه هایی مقاوم و مستحکم در برابر فشار باد و برف و همچنین بارهای حین اجرا داشته باشد.برای مشاهده مشخصات، قیمت و خرید سایبان های ماشین می توانید با سایه سازان توانا همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید