سایبان برقی – سایبان متحرک

جنس پارچه بکار برده شده در سایبان مغازه : جنس چادر بکار برده شده در سایبان مغازه در تعیین قیمت سایبان مغازه تاثیرگذار خواهد بود. طبیعتا در روزهای گرم تابستان که آفتاب مستقیم می تابد، بسیاری از افراد ترجیح میدهند در قسمت های داخلی منزل به استراحت، تفریح یا خوردن غذا بپردازند. معمولا در فضای خارجی ویلا نیز با آفتاب گرم تابستان یا برف و باران زمستان را باید تحمل کنیم . به این صورت که سایبان از طریق موتور کار می کند و با ریموت کنترل باز و بسته خواهد شد.

سایبان پارکینگ ویلا ساخته شده از سازه های کششی ، فضایی مناسبی را برای پارک خودرو ها ایجاد می کند. بنابراین اگر می خواهید از خودروی خود نهایت محافظت را صورت دهید باید یک سایبان پارکینگ خودرو نصب نمایید. همان طور که از نام این سایبان پیداست بدنه آن از جنس پارچه است که روی یک سازه فلزی قرار دارد؛ در ادامه به بررسی انواع سایبان پارچهای و خصوصیات مهم هر یک میپردازیم.

سقف برقی را می توان یک سازه الکتریکی بسیار شیک و مدرن در نظر گرفت که به کمک آن می توان فضایی را ایجاد کرد تا بتوان از فضای آزاد بیشترین بهره را برد. از دیگر مزایای آن می توان به مجهز کردن سایبان تمام اتوماتیک به سیستم و سنسور هوشمند ، نصب سیستم گرمایش و سرمایشی که بتوان در هر موقع از سال بدون نگرانی از گرمازدگی یا سرماخوردگی از فضاس باز بیرون بالکن نهایت استفاده را کرد.

سایبان متحرک به نمونه هایی گفته می شوند که بتوان بخشی که سایه های دلچسب می سازد را جمع کرد و یا زاویه آن را تغییر داد. این موضوع باعث می شود که هر زمان هر جایی که دوست داشتید سایبان را قرار دهید و از فضای دنج زیر آن نهایت لذت را ببرید. راه حل این موارد استفاده از سایبان ویلا می باشد تا به راحتی از منظره و محوطه خارجی ویلا لذت ببرید. سایبان ماشین بادبانی در ابعاد ۲ تا ۱۲ متر مربع بیشتین درخواست کننده را دارد. مزیت بزرگ آلاچیق و سایبان چتری این است که گلوگاه بالایی آن قابلیت تغییر زاویه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید