سایبان بالکن – سایبان

نکات مهمی را برای سفارش و نصب سایبان باید در نظر داشت که اولین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشیم اندازه ای است که برای سایبان در نظر داریم برای محیطی که سایبان را می خواهیم. قیمت سایه بان یکی از موارد بسیار مهمی است که شاید بسیاری از خریداران قبل از اینکه اقدام نهایی جهت خرید سایه بان مورد نظر خود را انجام دهند، به دنبال قیمت تمام شده آن می باشند. سقف برقی سازه ای بسیار سبک است، زیرا در اغلب مواقع از پروفیل آلومینیوم برای ساخت آن استفاده می شود. این نوع از سایه بان ها را شرکت ایران سایبان در ابعاد مختلف و با استفاده از پروفیل های آلومینیومی تولید می کنند.

سایه بان بازویی به دو صورت سایبان یکطرفه و سایبان دوطرفه نیز در ایران سایبان قابل تولید میباشد. در ادامه به طور مفصل با انواع سایبان و مدل هایی که قابل تولید هستند، آشنا خواهیم شد. داشتن یک رستوران یا کافی شاپ با سایبان و یا سقف متحرک برقی، که در هر لحظه به یک فضای باز در هوای آزاد و خنک تبدیل شود، میتواند یکی از مزایای غیر قابل انکار برای این نوع مکان ها باشد.

1- با نصب آن مکانی بلا استفاده منزلتان را به یک مکان رویایی تبدیل کنید. حتی در روزهای بارانی نیز کارایی این نوع سایبان بیشتر است و به عنوان سر پناه هم استفاده می شود. اولین ویژگی که می توان برای سایبان های خوب معرفی کرد، جنس متریال کاربردی برای ساخت سایه بان است.

اگر می خواهید زیبایی بیشتری برای ویترین خود داشته باشید، سایبان های جمع شونده و برقی را در نظر بگیرید زیرا فقط در مواقع ضروری می توانید آنها را بیرون بیاورید. برقی بودن این سایبان ها باعث شده تا کار کردن با آنها بسیار راحت تر از نوع دستی باشد، زیرا هیچ گونه نیروی خاصی برای باز و بسته شدن آنها صرف نمی شود و صرفا با فشار دادن دکمه ریموت کنترل می توان باز و بسته کردن سایه بان را انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید