سایبان آفرود – طراحی و ساخت سایبان آفرود

این نوع سایبان برای پوشش دهی و سایه اندازی بسیار مناسب بوده و هدف اصلی از ساخت آن، به عنوان سایبان خودرو صورت میپذیرد. در طول روز نیز بتوانید از این فضاها استفاده نموده لذت کافی را ببرید. تفاوت دوم را قدیمی تر ها بهتر حس می کنند و برای آنها ملموس تر است. نمای شیشه ای باریک ، به ارتفاع فقط 14 سانتی متر جلوه ای حاص به آن می دهد، این سایبان با کیفیت بر روی دیوار بسیار کم حجم به نظر می ­رسد و همچنین برای نصب براکت های ویژه یا براکت های یک طبقه­ ای ،­ عالی است.

حتی از این نوع سایبان در مناطقی که احتمال آتش سوزی وجود دارد مثلا پمپ بنزین ها می توان بدون نگرانی استفاده کرد زیرا آتش را پخش نمی کند و مانع از عبور آتش و افتادنش روی خودرو است. ایران سایبان یکی از بهترین سایت هایی است که در زمینه ساخت و فروش انواع سایبان ماشین فعالیت دارد.

این نوع سایبان برای پوشش دهی و سایه اندازی بسیار مناسب بوده و ساخت آن در ابعاد و اندازههای بزرگ و متراژ های بالا صورت میپذیرد. این نوع سایبانها به منظور جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید استفاده میشوند و علاوه بر آن از ریزش آب حاصل از بارش باران و برف بر روی دربها و پنجرهها و بخشهای زیرین آن جلوگیری مینماید. بارانگیرها مناسب برای جلوگیری از ریزش باران و برف بر روی درب و پنجرهها و ورودی ساختمانها میباشد پوشش این نوع سایبان میتواند از نوع پلی کربنات صاف یا به اصطلاح طلق بوده و یا از نوع متخلخل یا لانه زنبوری در آن استفاده شود پایههای بارانگیر با پوشش پلی کربنات از جنس پلی آمید هستند.

استفاده می شود. با توجه به اینکه پوشش این سایبان از نوع پلی کربنات میباشد، نور تا حدودی از این سایبان عبور کرده و در محلهایی که نیاز به نور باشد و یا لازم نباشد نور ورودی از پنجرهها کاهش یابد از این نوع سایبان استفاده میشود. مورد بسیار مهم دیگر در سایبان پیچ و مهرهای این است که بدون نیاز به تخریب یا کندهکاری یا برشکاری و فرزکاری و ایجاد مزاحمت، به راحتی و ظرف مدت 2 الی 3 ساعت، نصب و آماده بهره برداری میشود. به همین ترتیب سایبان میتواند برای سایه اندازی و محافظت خودرو در برابر آفتاب یا باران مورد استفاده قرار گیرد و یا چتری باشد برای سایه اندازی بر روی تراس و حیاط و یا بهار خواب منازل و ساختمانها.

دیدگاهتان را بنویسید