سایبان آریا – سایه بان آریا

سایبان باید مدلی باشد که بتواند در تمام طول روز، با زاویه های مختلف تابش نور خورشید، از ماشین شما محافظت کند. نصب سایبان ماشین تبلیغاتی بسیار آسان است و برای نمایشگاه های جاده ای ، سایبان های تبلیغاتی بسیار مناسب است و می تواند به روش های مختلف برای تبلیغات و فروش در فضای باز استفاده شود. قیمت فرم ها به علت تفاوت در میزان مصرف پارچه ی آنها، مختلف است. سایز سایبان برقی : اندازه و سایز سایبان برقی به دلیل افزایش و کاهش میزان استفاده از مواد اولیه مانند آلومینیم، پارچه، قدرت موتور مورد نیاز و …

و تا اندازه های بسیار کوچک می توان آن را جمع کرد که ویژگی بسیار مهمی برای سایبان خودرو می باشد. ابعاد این سایبان باید کاملا با ابعاد خودروی شما متناسب باشد تا بتواند همه سطح آن را بپوشاند. طراحی و ساخت سایبان پارکینگ ماشین از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لازم است شرکت های سازنده در هنگام طراحی و ساخت این نوع از سایبان ها به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشند. و از زیبایی ماشین شما کم کند.

ساختار این سازه بر اساس پیچ و مهره می باشد و این پیش ساخته بودن سایبان پارکینگ این قابلیت را ایجاد می کند تا در صورت نیاز به سهولت بتوانید محل پارکینگ را در محوطه تغییر بدهید و یا در مکانی جدید نصب نمایید. توجه به نکات فوق کمک می کند تا افراد بتوانند با رضایت کامل از سایبان خودرو برای مکان مورد نظر خود استفاده نمایند. بعد از اینکه مراحل نصب سایبان پارکینگ به اتمام رسیدن آموزش های لازم در باره چگونگی استفاده از سایبان را نیروهای ارسالی از شرکت را به شما می دهند تا شما بتوانید روش استفاده از آن را بدون مشکل انجام دهید.

این سایبان ها را می توان تا عرض شش متر و باز شوندگی ۳ متر اجرا کرد. و مواد استفاده شده در این سایبان ها عبارتند از فولاد و آلومینیوم. اجزای سایبان ماشین تاشو به دلیل باز و بسته شدن مکرر در طول شبانه روز، تحت فشار قرار می گیرند؛ پس لازم است که برای انتخابی مناسب به نوع بدنه که متناسب با نوع کارکرد است حتما توجه کنید. نیروهای حرفه ای این مجموعه در زمینه خدمات نصب و تعمیرات سایبان ماشین در سراسر ایران، سابقه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید