ساخت پارکینگ در حیاط به صرفه است؟

شرکت ایران سایبان از سال 1360 در زمینه تولید سایبان فعالیت دارد. اگر در مناطقی زندگی میکنید که بارش باران و برف زیاد است بهتر است از پوشش نایلونی در اطراف آن استفاده شود تا این سایه بان در روزهای پربارش نیز قابل استفاده باشد. ممکن است گمان کنید که به جز این دو متریال، آیا مصالح دیگری نیز وجود دارند که بتوان با آن ها سازه های سبکی مانند سایبان حیاط را ساخت؟

5. اجرا سایبان ها در مکان های تفریحی و مجتمع های تجاری و … چتر سایبان نمونهای از یک سایبان بسیار زیبا و کاربردی است که در فضایی باز همانند حیاط، باغ، ویلا و پارک ها و دیگر مکان هایی از این قبیل مورد استفاده بسیاری از افراد قرار میگیرد. این پارچه ها کاملا ضد آب و نسوز هستند. چتر این سایبان میتواند پارچه ترانزیتی، فلکسی و یا کتان باشد. به منظور محافظت از آفتاب برای اولین بار از پارچه برزنت استفاده گردید که با گذشت زمان با گزینههای کاربردیتری سایبانها تولید شدند.

ناگفته نماید که برخی از افراد برای برندسازی و تبلیغات از سایبان ها استفاده می نمایند و لوگو و آرم خود را بر روی آن چاپ می نمایند تا نظر سایرین را جلب نمایند. خرید سایبان در حال حاضر برای تمام خانه ها، مغازه ها، پارکینگ ها و … سایبان های چتری می توانند به ایجاد یک تجربه عالی کمک کنند که بازدیدکنندگان را به خود جلب کرده و آنها را به مغازه شما بازگردانند.

شایان ذکر است شرکت ایران سایه بان با بهره گیری از جوانان تحصیل کرده و تجربه سه نسل گذشته خود در زمینه تولید انواع سایبان مغازه، موفق شد با مهندسی معکوس سایبان های بازویی و برقی کشورهای ایتالیا، چین، ترکیه و کره را انجام می دهد و با الهام گرفتن از نقاط قوت هرکدام و پوشش نقاط ضعف هریک از آنها موفق به تولید سایبان بازویی (برقی) بومی کشورعزیزمان شود و با افتخار اعلام می نماید این سایبان کاملا قابل رقابت با مدل های اروپایی می باشد. ایران سایبان درزمینه تولیدو اجرای انواع سایبان بسیار موفق عمل کرده است. ایران سایه بان تنها تولید کننده سایبان برقی است که موفق به ثبت اختراع در این صنعت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید