ساخت سایبان خودرو با قیمت مناسب

شما فقط باید یک دکمه را فشار دهید و کنترل سایبان دست شما است. چتر ۳× ۳ هشت ضلعی حدودا ۷.۵ متر، چتر ۳×۳ مربع حدودا ۹ مترمربع را پوشش داده و چتر باغی ۴× ۴ هشت ضلعی حدودا ۱۲متر و مربع نیز ۱۶مترمربع را پوشش داده و شما همراه با انتخاب سایز چتر مورد نیاز خود میتوانید برای شاخههای زیرین چتر لامپ و چراغ ال ای دی آفتابی و مهتابی نیز سفارش داده تا بر روی آن در زمان تولید نصب گردد و با استفاده اتصال برق در هنگام استفاده در شب، باعث روشن شدن محیط مورد استفاده نیز گردد.

کاربرد دیگر چتر و سایبان پایه کنار مدل دانیتا کنار استخر برای سایه کردن میز و صندلی و تخت کنار استخری بوده که شما بعد از شنا کردن برای در امان ماندن از اشعه نور خورشید و تاثیر آن بر روی بدن می توانید زمان کافی را برای استراحت در کنار استخر سپری نمایید. نکاتی که در نگهداری چتر و سایبان پایه کنار مدل دانیتا باید توجه نمایید.

با توجه به استقبال از خدمات درب منزل این سامانه در نظر داریم به زودی در دیگر شهرستان ها نیز خدمات ویژه ای را ارائه دهیم. در صورت استفاده در وسط میز شما با قرار دادن پایه چتر در زیر میز و قرار دادن چتر از بالا و باز کردن چتر به صورت دستی از سایه آن استفاده نمایید و میتوان از مزایای چتر باغی سایبان قطر چهار متری استیل، سبک بودن، قابل حمل آسان بودن و از طرفی قیمت پایین تر نسبت به چتر پایه از کنار و هزینه پایین تعمیر در صورت شکستن اشاره کرد.

روکش روی چتر و سایبان پایه کنار مدل دانیتا از پارچه ضدآب نانو بوده که مانع عبور قطرات باران میز میشود و یکی از ویژگیهای آن نسبت به رویه برزنتی پلاستیکی شکسته نشدن سطح پارچه در زمان بازو بسته شدن می باشد. چتر و سایبان پایه کنار مدل دانیتا باعث عدم ریزش قطرات باران بر روی مبلمان و کسانی که بر روی صندلی نشستهاند میشود و شما را قادر میسازد تا از تماشای بارش باران لذت ببرید. چترهای ویلایی انواع متفاوتی داشته که دو مدل پایه چتر از مرکز و وسط چتر و پایه چتر از کنار و یکی از جهات، کاربرد بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید