ساخت آفتابگیر و طراحی و اجرا

بارانگیرها مناسب برای جلوگیری از ریزش باران و برف بر روی درب و پنجرهها و ورودی ساختمانها میباشد پوشش این نوع سایبان میتواند از نوع پلی کربنات صاف یا به اصطلاح طلق بوده و یا از نوع متخلخل یا لانه زنبوری در آن استفاده شود پایههای بارانگیر با پوشش پلی کربنات از جنس پلی آمید هستند. این نوع سایبان مشابه سایبان بارانگیر با پایه های پلی آمید و پوشش پلی کربنات می باشد با این تفاوت که پایهها و در اصل سازه سایبان از پروفیلهای فلزی ساخته میشود و در این گونه سایبان محدودیت ابعاد و اندازه وجود ندارد. با توجه به کاربریهای متفاوت سایبانها اعم از سایبان خودرو، سایبان حیاط، سایبان تراس، آلاچیق پشت بام و غیره، در ابتدا باید مشخص شود که سایبان برای چه منظوری قرار است مورد استفاده قرار گیرد؛ به عنوان مثال ممکن است سایبان به عنوان پوشش جلوی درب ورودی ساختمان و به منظور جلوگیری از ورود آب باران و یا جلوگیری از تابش نور آفتاب مورد استفاده قرار گیرد.

این نوع سایبانها به منظور جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید استفاده میشوند و علاوه بر آن از ریزش آب حاصل از بارش باران و برف بر روی دربها و پنجرهها و بخشهای زیرین آن جلوگیری مینماید. از این سایبان میتوان برای جلوگیری از باراش باران و برف در کریدورهاو راهروها و همچنین ورودیهای طولانی که ابعاد بزرگتری دارند. آنها در رنگهای مختلف موجود هستند و معمولاً با رنگ سفید رنگ آمیزی می شوند. استفاده از پارچه سایبان با رنگ هایی متناسب با نمای ساختمان و متناسب با رنگ سقف ساختمان در سقف های شیب دار برای سایبان برقی پنجره نمایی ویژه به ساختمان و ویلای شما خواهد بخشید.

تمام قطعات این نوع سایبان خودرو ، از پیش ساخته شده و سازه آن با رنگ کوره ای الکترو استاتیک پوشش گردیده است. نباید از این مرحله صرف نظر کنید ، زیرا یک سایبان پایدار فقط می تواند با پیچهای رزوه ای ثابت به دیوار متصل شود. این سایبان ها می توانند ثابت یا متحرک باشند. این نوع سایبان ها از پارچه ساخته می شوند بنابراین مقاومت و استحکام سایبان ثابت را ندارند. این نوع سایبان برای پوشش دهی و سایه اندازی بسیار مناسب بوده و ساخت آن در ابعاد و اندازههای بزرگ و متراژ های بالا صورت میپذیرد.

شرکت سایه سازان مدرن تولید کننده ورق های یو پی وی سی ورق UPVC و طراحی و اجرا کننده انواع سازه های سقف سبک با پوشش پلی یوپان ( انواع سایه بان ، سایبان پارکینگ ، سایبان خودرو ، سایبان ماشین ، سایبان حیاط و سایبان صنعتی ، سایبان اداری ، سوله سبک و کانکس ، دیواره کرکره ای و … ) می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید