راهنمای خرید و انتخاب سایبان کمپینگ

این دو دسته شامل سایبان دستی و سایبان ماشین می باشد. هر دو این موارد خود به چندین دسته تقسیم می شوند که در ادامه با برخی از آنها آشنا خواهیم شد. دو عامل اصلی برای تعیین قیمت هر متر شید (توری گلخانه)، درصد سایه و متراژ شید می باشد. سایبان پارچه ای روشن، خنک و کاملاً متنوع، مطمئناً در هنگام محافظت بی نظیر در برابر اشعه ماورا بنفش مضر، هر فضای بیرونی را احیا می کند. سایبان حیاط ویژگی های زیادی به خانه ها می افزاید، آنها مناطق خارج از منزل را به طور فزاینده ای در خانه های مسکونی محبوب می کنند، جریان خوب در فضای باز و داخلی یکی از اصلی ترین ویژگی های هر خانه ای می تواند باشد که برای خانواده ها مهم است.

این امر به ویژه برای مشاغل مانند هتل ها یا رستوران ها که فضای اضافه شده در مقابل ملک می تواند ارزشمند باشد بسیار حیاتی است. سایبان ثابت با پوشش ورق فلزی گالوانیزه رنگی از لحاظ هزینه و قیمت از اکثر سایبانها مقرون به صرفهتر میباشد و معمولا برای پارکینگهای کارخانجات و محلهایی که تعداد بسیار زیادی ماشین پارک میگردد کاربرد دارد.

پوشش پی وی سی نیز دارای تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی است و این موضوع باعث شده همه سلیقه ها را پوشش دهد. این سایبان از تعدادی مفتول و تعدادی ریل تشکیل شده است و پوشش آن مانند سایبان بازویی از پارچههای برزنتی میباشد. شرکت بزرگمهر مفتخر به طراحی و تولید نسل جدید از سایبان با کاربریهای متنوع میباشد که به دلیل داشتن ویژگیهای منحصر به فرد نسبت به دیگر انواع سایبانها مورد توجه و استقبال مشتریان قرار گرفته است. استفاده می شود. با توجه به اینکه پوشش این سایبان از نوع پلی کربنات میباشد، نور تا حدودی از این سایبان عبور کرده و در محلهایی که نیاز به نور باشد و یا لازم نباشد نور ورودی از پنجرهها کاهش یابد از این نوع سایبان استفاده میشود.

سایبان ثابت با پوشش پلی کربنات را میتوان با طرحها و ابعاد متفاوت طراحی و اجرا نمود. به طور معمول میتوان این سایبان را از ابعاد کوچک، تا ابعاد بزرگ با عرض ۶ متر و در طول ۱۲ متر طراحی و اجرا کرد. به عبارتی می توان گفت که بدون یک سایبان و چادر کمپینگ مناسب دیگر کمپ زنی در دل طبیعت امکان پذیر نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید