تولید کننده و فروشنده انواع سایبان دستی و برقی

عملکرد سایبان پارکینگ چگونه است؟ ساختمان های بلند و آپارتمانی در کنار خانه های ویلایی یکی از مشکلاتی است که هم در شهرهای بزرگ و هم در شهرهای کوچک مشاهده می شود. هم چنین سنگ ماده ای بسیار مقاوم و ماندگار است و در شرایط جوی نامناسب نیز هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود، به همین دلیل برای مکانی مانند بالکن با خیال راحت می توانید از آن بهره مند شوید. در ساخت انواع سایبان پارکینگ خودرو از متریالهای مختلفی استفاده شده است.

اسکلت به کار رفته برای ساخت سایبان مغازه که ممکن است فلزی ، آهنی یا آلومینیومی باشد باید مقاومت کافی در برابر رطوبت و نم را داشته باشد. لازم به ذکر است حد استاندارد در بازوهای انواع سایبان تراس(جلو آمدگی سایبان تراس) ۲٫۵۰ سانت میباشد. همچنین از آنها در استخرها، تراس و بالکن، پاسیو و .. استفاده میشود. سایه بان کالسکه ای معمولا بصورت دستی تولید میشود. سایبان دکوری یا دکوراتیو معمولا بصورت ثابت یا در صورت تمایل مشتری بصورت دستی تولید میشود. با خرید سایبان متحرک از ما یکسنسور باد بصورت رایگان هدیه بگیرید. این نوع سایه بان بصورت برقی و دستی در مدلهای زیر قابل ساخت است.

سایبان ماشین را می توان بر اساس معیارهای مختلف به دسته های مختلفی تقسیم بندی نمود؛ اگر بخواهیم از جهت نوع عملکرد به آن بپردازیم می توانیم به 2 نوع سایبان اشاره نماییم: سایبان پارچه ای ثابت که این نوع سایبان، به گونه ای طراحی شده است که پس از آنکه سازه و روکش پارچه ای آن را در محل مورد نظر نصب کنید، دیگر نمی توانید آن را باز و یا بسته نمایید و همواره در حالت باز باقی می ماند؛ از این رو به مدت طولانی در مقابل نور خورشید و بارندگی قرار می گیرد، بنابراین از نظر دوام و ماندگاری، دارای طول عمر کمتری نسبت به سایر سایبان ها بوده و قیمت کمتری دارد.

سایه بان دستی هیچ گونه مشکل یا نقصی در مقایسه با سایبان های برقی ندارد، به همین خاطر افرادی که می خواهند سایبانی با کیفیت بالا و از نظر قیمت نیز مناسب را در اختیار داشته باشند و از آن استفاده کنند، می توانند سایه بان دستی شرکت ایران سایبان را انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید