انواع چتر و سایبان آلاچیق – چتر و سایبان باغی و ویلایی

زمانی که محل پارک خودرو توسط سایبان پارکینگ خودرو مشخص شده باشد و مسیر آن با مسیر رفت و آمد افراد جدا باشد، دیگر احتمال آسیب رسیدن به بدنه خودرو شما بسیار کاهش میابد و شما می توانید با خاطری آسوده به فعالیت خود ادامه دهید. هر دو این موارد خود به چندین دسته تقسیم می شوند که در ادامه با برخی از آنها آشنا خواهیم شد. اندازه و ابعاد سایبان متحرک پارکینگ با توجه به نیاز مشتری قابل تغییر است.

ورق های U-PVC با استابلایزر آلمان دارای آنتی UV است که باعث افزایش مقاومت در برابر اشعه آفتاب می شود و اینکه UV موجود در ورق و همچنین براق بودن این نوع پوشش سایبان پارکینگ موجب انعکاس کامل گرما خورشید می شود که پس از نصب سایبان پارکینگ بر روی سازه ، بالای سطح پوشش بسیار گرم و این در حالیست که زیر سطح پوشش سایه بان پارکینگ سایه کاملا خنکی دارد . زیرا این سایبان ها قرار است در حیاط خانه نصب شوند و روی زیبایی کلی ساختمان تاثیر گذار می باشند.

سازه کلی به شکل اتاقی 20 متر مربعی با قابلیت محصور شدن شکل گرفت. در واقع باید بیان شود که سایبان خودرو به منظور حفاظت از وسیله نقلیه شما طراحی و ساخته شده است که می تواند فواید بسیاری داشته باشد و جزء یکی از مهم ترین سازه های سبک شناخته می شود. فایبرگلاس: فایبرگلاس به عنوان مادهای بادوام و سبک شناخته میشود. البته این سایبان برای مناطقی که آفتاب داغ و شدید دارند مناسب نیست زیرا پوشش فلزی سایبان در روزهای آفتابی داغ شده و حرارت به زیر سایبان منتقل میشود.

این سایبان از تعدادی مفتول و تعدادی ریل تشکیل شده است و پوشش آن مانند سایبان بازویی از پارچههای برزنتی میباشد. لازم است که اطمینان یابید که تیرک های اصلی در سیمان یا بتن به خوبی قرار گرفته اند تا بتوانند هر آب و هوایی را تحمل کنند. خوبی این مدل سایه بان برقی آن است که در مواقعی که ماشین در سایبان پارکینگ نیست، با بستن سقف آن از فضای حیاط استفاده بیشتری می توان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید