انواع سایبان مغازه و طبقه بندی های آن – سایه بان آریا

سایبان چتری هم از نظر جاگیری کم است و هم از نظر این که میتوانید تبلیغات مغازه و یا رستوران خود را روی آن چاپ کنید و نگران از بین رفتن و یا کمرنگ شدن تبلیغات خود بعد از چند مدت نباشید. آیا سایبان خودرو خطر خراب شدن و آسیب زدن به خودرو را دارد؟

با این کار از آلودگی در امان می ماند ، بنابراین به تعمیر و نگهداری کمتری احتیاج دارد اما هزینه آن بیشتر از نسخه بازویی ساده است. بسیاری از خانه ها در شهر های مختلف ایران از پارکینگ مسقف برای خودرو بهره مند نیستند به همین دلیل استفاده از سایبان پارکینگ به عنوان جای پارک مناسب در حیاط خانه، می تواند بسیار مفید واقع شود. این یک انتخاب محبوب برای بسیاری از مغازه ها و فرنچایز هایی است که سایبان های تجاری یا تبلیغاتی را نصب می کنند.

بدین ترتیب در اغلب موارد سایبان بازویی اولین انتخاب برای بالکن یا سایبان تراس به شمار می رود. سایبان چتری در رنگ ها و انواع مختلفی ساخته میشود که انتخاب آن کاملا به دست مشتری انجام میگیرد. هر کدام از این دو نوع سایبان، مزایایی دارند، البته نباید از معایب آنها غافل شد و با برآورد صحیح، بهترین گزینه را برای اجرا، انتخاب نمود. در نتیجه میتوانید آن را با محیط ست کنید یا رنگی برایش انتخاب کنید که جلوه بسیاری به محیط بدهد. سایبان تجهیزی است که بشر سالیان سال از آن بهره می برد و اگر بخواهیم تاریخچه ایی برای سایبان ها در نظر داشته باشیم، می توانیم اشاره کنیم که ساخت سایبان ها به زمان رم باستان و هم چنین ایران باستان مرتبط است.

بدنه خودرو از فولاد ساخته می شود که رطوبت می تواند تاثیرات منفی روی آن داشته باشد. این نوع سایبان روی یک پایه قرار داشته و نیاز به تکیه گاه خاصی ندارد. تبلیغات روی سقف متحرک برقی و انواع سایبان را می توان نوعی تبلیغات محیطی در نظر گرفت که در جذب مشتری برای یک کسب و کار عملکرد بسیار مطلوبی را به دنبال خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید