آیا می توان از سایبان حیاط به عنوان سایبان خودرو استفاده کرد؟

ایران سایه بان بزرگترین تولید کننده انواع سایبان در کشور با افتخار اعلام میدارد. سایبان مغازه یکی از محصولات کاربردی برای جلوگیری از ورود نور آفتاب به فروشگاه ها و یا ایجاد فضای سایه در محیط باز است. به جرأت می توان اشاره داشت که یکی از بهترین نوع سایبان حیاط یا سایبان هایی که برای محیط های تجاری و اداری به کار گرفته می شود، سایبان به صورت ثابت است! ما را همراهی کنید تا با این نوع از سایبان و ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا گردید. سایبان جکی ایران سایبان: این نوع سایبان با نامهای سایبان بازویی و سایبان فنری نیز شناخته میشود.سایبان جکی ایران سایبان در دهنه های بین 3 متر تا 6 متر و با بازشوندگی 2.50 و 2.80 سانتیمتر و در مدلهای متنوع قابل تولید و نصب توسط ایران سایبان میباشد.قیمت سایبان مغازه دستی در این مدل پایینتر از قیمت سایبان برقی میباشد.سایبان بازویی مغازه دارای تنظیم شیب بوده و بین صفر تا 45 درجه شیب آن قابل تنظیم است انجام تبلیغات روی سایبان مغازه از نوع بازویی امروزه مشتریان بسیار زیادی پیدا کرده است معمولا صاحبان برندها و شرکتها از این نوع سایبان به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده مینمایند.

از ویژگی های دیگر این سایبان خودرو میتوان به ضد سرقت بودنش اشاره کرد چون خیلی از ما نگران این هستیم که مبادا با قرار دادن خودرو در خیابان ممکن است فردی آن را بدزدد ولی این فکر را نکنید و هیچ نگرانی نداشته باشید چون کاربام فکر این را هم کرده است که بندهای آن آنقدر محکم است که با سیم چین و هر وسیله ی دیگری که برای بریدن سیم استفاده می شود این کار غیر ممکن کرده است.

در انواع سایبان مغازه تولیدی ایران سایبان، از جمله سایبانهای برقی و سایبانهای کالسکه ای و دیگر انواع سایبان ،گیربکس دستی بصورت دیفالت روی سایبان تعبیه شده است.تنها در صورت درخواست مشتری، گیربکس دستی خارج و موتور برقی جایگزین آن خواهد شد. سایبان ها را میتوان به چند دسته تقسیم کرد که در ادامه مطلب به توضیحی در مورد آنها می پردازیم. در ادامه اطلاعات جامع در خصوص انواع سایبان مغازه برای راحتی در انتخاب آن در اختیار مشتریان قرار داده میشود. چگونه سایبان مغازه مناسب انتخاب نماییم؟

جهت سفارش سایبان مغازه ابتدا بایستی برحسب انواع محصولات تولیدی کارگاه ایران سایبان، نوع سایه بان مغازه مورد نیاز خود را از قسمت محصولات انتخاب نمایید. برای آشنایی بیشتر با سایبان برقی مغازه و کاربردهای آن ما را تا پایان مطلب همراهی کنید.سایه بان مغازه یکی از محصولات کاربردی برای جلوگیری از ورود نور آفتاب به فروشگاه ها و یا ایجاد فضای سایه در محیط باز است. استفاده از تکنولوژی در ساخت انواع سایبان باعث شده تا استفاده از این محصولات در سال های اخیر بسیار راحت تر شود. ایران سایبان به عنوان سازنده انواع سایبان مغازه،ساخت سایبان در انواع متنوع را برای صاحبان فروشگاهها و مغازه داران محترم ارایه مینماید.برای سایه بان مغازه میتوان از سایبان جکی،سایبان برقی،سایبان کالسکه ای،سایبان دکوراتیو،سایبان چتری و سایبان بازویی استفاده نمود.بسته به نیاز و خواست مشتری هر یک از این نوع سایبانها مناسب رفع یک نیاز میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید