آیا سایبان خودرو می تواند جایگزین مناسبی برای پارکینگ مسقف خودرو باشد؟

سایبان های متحرک وجود دارند که میتوانید در تراس یا حیاط خانه قرار دهید و میز و صندلی خود را در زیر آن چیدمان کنید. سبک های مختلفی از سایبان های پاسیو برای انتخاب وجود دارد که برخی دائمی و برخی دیگر غیر دائمی هستند. هنگامی که خورشید در پشت حصار ناپدید می شود، درجه حرارت می تواند به سرعت کاهش یابد، در این وضعیت یک سایبان مغازه کلفت و تیره می تواند همان چیزی باشد که برای جلب نظر مشتری خود به آن نیاز دارید. به این ترتیب هر زمان که لازم است می توانید سایبان را باز کرده و روی اتومبیل را پوشش دهید.

برای نصب این سایبان ابتدا لازم است تا سازه اصلی و چارچوب، ساخته شود. برای ایجاد حس نشیمن در فضای باز نیاز به اتاقکهای بسته ای دارند. به این سایبان­ های حیاط جمع شونده موتوری گفته می ­شود. سایبان های موتوری می­ توانند ویژگی های اضافی و بسیار مفیدی مانند سنسورهای باد ، باران و نور داشته باشند. این برای کسانی که فضای زیادی دارند و به دنبال محافظت کوتاه مدت از سایه هستند ، مانند یک مهمانی یا یک مراسم ، ایده آل است ، زیرا شما می توانید سایبان حیاط را به هر کجا که نیاز دارید منتقل کنید.

را با استفاده از ورق یو پی وی سی یا پلی یوپان و فولاد نرمه ساختمانی طراحی و اجرا می کند و بهترین ها را برای شما در نظر دارد. در مقایسه با برزنت های پلی اتیلن ، برزنت های پی وی سی مقاوم تر در برابر پارگی ، سایش بیشتری دارند و از اشعه ماورا بنفش محافظت می کنند که باعث آسیب دائمی به رنگ ماشین شما می شود. برد سیستم کنترل سایبان ها بالا است و می توانید حتی تا فاصله سی متری، با ریموت آن را باز و بسته کنید.

با این حال ، این مسئله مشکل ذخیره سازی را ایجاد می­ کند زیرا ذخیره موتور ها دشوار است و سایبان ممکن است در گوشه باغ گم شود یا حتی آسیب ببیند. این به شما کمک می­ کند تا دمای خانه خود را خنک کنید و در عین حال محیطی دلپذیر در فضای باز به شما ارائه می ­دهد که می ­توانید بلافاصله از آن لذت ببرید بدون اینکه نگران باز و بسته شدن سایبان خود باشید. سبک دائمی سایبان حیاط اغلب گران تر است ، با این حال یک راه حل عالی برای طولانی مدت است زیرا می ­تواند با فشار یک دکمه سایه ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید